[Skåne] Gissa bilden!

Tyvärr har jag ännu inga nya bilder, jag har just vaknat ur idet. Så varsågod, välkommen att lägga in en bild du som har en.
 
här kommer en från ikväll.

Direkt iväg efter jobbet och såg till sist en finfin solnedgång. Helt blå himmel och skönt i luften. Till och med humlorna har vaknat! :)
Men, var var jag och vad är detta för något?
 

Bilagor

  • CIMG0511.jpg
    CIMG0511.jpg
    22.5 KB · Visningar: 463

Lästips

Europas okända pärlor – 10 vandringar bortom turiststråken

Sugen på att packa väskan och vandra utanför Sverige? Då är den här listan för dig!

Stabil sikt för skarpa naturupplevelser – Nikons nya kikare lyfter blicken

STABILIZED S ger stadig bild i varje ögonblick. Skarp optik, låg vikt och lång batteritid gör dig redo att se mer.

Vinn skor och startplatser till Merrell Göteborg Trailrun för två!

Delta i Göteborgs stora trailfest den 6 september! Nu har du chansen att vinna både startplatser och nya MTL ADAPT från Merrell åt dig och en vän.

Prisade prylar: här är vinnarna av Scandinavian Outdoor Award

Bland de vinnande produkterna finns bland annat en slittålig lättviktsryggsäck och en designklassiker i rostfritt stål.
det är..

örontrattar! tidigare kunde man sitta där uppe och lyssna på omvärlden var det tänkt... nu är dock delen längst "in mot huvet" tyvärr trasig. Men jag blev ändå rätt förvånad när jag såg skapelsen igår! :D
 
javisst är det..

fjälkinge backe. Sorry att det dröjt med svar eller ledtråd. Kom precis hem från Österrike. men rätt svar är inne och bollen har skickats vidare! :D
 

Bilagor

  • CIMG0507.jpg
    CIMG0507.jpg
    92.6 KB · Visningar: 357

Få Utsidans nyhetsbrev

  • Redaktionens lästips
  • Populära trådar
  • Aktuella pristävlingar
  • Direkt i din inkorg

Lästips