[Skåne] Gissa bilden!

Var är arenan för morgondopp?

Thure
 

Bilagor

  • P8021157.JPG
    P8021157.JPG
    2.3 MB · Visningar: 190

Lästips

Paddla i sommar: Tips och inspiration från Utsidans medlemmar

Utsidans redaktion tipsar om fem bloggar och forumtrådar som får oss att längta efter att färdas fram på vattenytan.

Stabil sikt för skarpa naturupplevelser – Nikons nya kikare lyfter blicken

STABILIZED S ger stadig bild i varje ögonblick. Skarp optik, låg vikt och lång batteritid gör dig redo att se mer.

De liftar och ploggar igenom Europa: ”Alla hjälpsamma får oss att orka”

Utsidan mötte upp Michaela och Jiří Dolan under deras Stockholmsbesök, och plockade skräp på ett lite annorlunda sätt – från kajak.

Vinn skor och startplatser till Merrell Göteborg Trailrun för två!

Delta i Göteborgs stora trailfest den 6 september! Nu har du chansen att vinna både startplatser och nya MTL ADAPT från Merrell åt dig och en vän.
Tack! Sydkust och nära väg hjälpte.

Då kör jag jag vidare. Hmm... Hoppas inte för svårt, men vid vilken lägerplats längs med Skåneleden kan man njuta av denna utsikt? Bilden är tagen i slutet av februari i år. Dagen efter var strålande fin, med 5-10 grader varmt och sol.


DSC_1540 (1).JPG
 
Senast ändrad:

Få Utsidans nyhetsbrev

  • Redaktionens lästips
  • Populära trådar
  • Aktuella pristävlingar
  • Direkt i din inkorg

Lästips