• Obs! Tänk på att om du lägger ut din epostadress eller telefonnummer i forumet finns risken att de snappas up och används för spambrev och dylikt. För att slippa detta kan du istället be intresserade att kontakta dig via funktionen "Skicka epost till..." som finns i menyn man får få man klickar på ditt namn vid foruminlägget.

Nån som är jätte suge på att klättra ute...

hej!!!! Jag söker någon klätterkompis som har mycket motivation y tid för att klättra ute många dagar under vecka och spela ingen roll vilken grad klättrar. JAg har min egen utrustning för sportklättring (och toprep). Svara har eller direkt till mitt mail om du vill hänga med.
Hälsningar
José

ps: som extra kan du öva din spanska med mig :D
 
Tjenare

Jag bor i Stockholm just nu men på slutet augusti ska jag flitta till Storuman. Min telefon är 07-390 831 35, ring mig om du vill klättra. Hej så länge
/José



ps: (Ninapenda) Var och vilken tid imorgon ?
 
muchenbryggeriet kl 10...

på tisdag....sorry tänkte fel...nu på tisdag blir det folk som drar till munchen kl 10...kom dit alla klättersugna:)
väl mött!
kram anna
 

Aktuellt

”Att få tillverka Jörnkängan är en gåva”

I över 40 år har den kultförklarade Jörnkängan tillverkats av Anders Dernebo i Jörn. Nu har det unika hantverket förts vidare: till Myrene Fjellström.

Mer natur på kortare tid – därför väljer allt fler speed hiking

Vinn skidstavar från Akka!

Ta chansen att uttrycka din personliga stil i slalombacken. Vi tävlar ut två par av unika skidstavar från det nya, svenska varumärket Akka!

Skidbranschens kamp mot klockan – hållbarhetsarbetet skalas upp

Skidbranschen är hotad av klimatförändringarna. Nu vill de agera – tillsammans. Utsidan rapporterar från branschmässan Prowinter i Bolzano, Italien.

Lästips

Alltid
gratis!
Bli medlem!

Var med i Sveriges största outdoor-community och få Månadens Utsidan.