• Obs! Tänk på att om du lägger ut din epostadress eller telefonnummer i forumet finns risken att de snappas up och används för spambrev och dylikt. För att slippa detta kan du istället be intresserade att kontakta dig via funktionen "Skicka epost till..." som finns i menyn man får få man klickar på ditt namn vid foruminlägget.

Klättra ute i Göteborg

Hej

Är det någon som vill klättra ute med mig på dagtid vardagar eller helger? Helst traditionelt, men sport och bouldring funkar absolut det med. Jag har rep och rack.

/Magnus
 
Dagtid vardagar jobbar jag, men helger kan funka. Sportklättring är det jag sysslat med lite förra sommarn. Är långt ifrån ett proffs. Klättrar dock inomhus typ 3 gånger i veckan.


Heter Martin, är 31.
 
när som helst...

Kan komma till Gbg - mina hemmaklippor...
Kör närsomhelst, 6 på lead - blir det tuffare leder du - följer på 6+/7-
Messa på på utsidanför mer info....
 
Hej,
Jag ska vara i göteborg hela juni. Kan klättra både vardagar och helger. Sport eller trad spelar ingen roll. Har klättrat i snart 13 år så har bra koll på säkerhet.

Mvh,
Jonas
 

Få Utsidans nyhetsbrev

  • Redaktionens lästips
  • Populära trådar
  • Aktuella pristävlingar
  • Direkt i din inkorg

Lästips