• Obs! Tänk på att om du lägger ut din epostadress eller telefonnummer i forumet finns risken att de snappas up och används för spambrev och dylikt. För att slippa detta kan du istället be intresserade att kontakta dig via funktionen "Skicka epost till..." som finns i menyn man får få man klickar på ditt namn vid foruminlägget.

Klätterkompis på Salveo?

Hej!

Har precis gått topprepskursen på Salveo i Sundbyberg med en kompis. Skulle vara kul att ha fler kompisar att klättra med då jag känner att jag vill klättra fler dagar i veckan. Ska skaffa årskortet nästa gång jag kommer dit.
Är 27 år och är 160 cm lång.
Skicka ett mail om du är intresserad!

mvh
Anna-Karin
 

Bilagor

  • A-K klättraaaaar.jpg
    A-K klättraaaaar.jpg
    45.4 KB · Visningar: 1,644
Klättra på Salveo

Hej Anna-Karin,

Jag kommer att gå topprepskurs själv i maj/juni... har än så länge bara klättrat på drop-in. Då jag har topprepskursen behöver jag klätterkompisar. Jag har tänkt köpa klippkort.

Jag är 28 år, 167cm och väger 57, så det borde funka. Jag bor i närheten av Salveo och är sugen på att komma igång :)

Jag kan höra av mig då jag har topprepskursen klar om du är intresserad?

Mig når du enklast på: finsen75@hotmail.com


Med vänliga hälsningar

Maria
 
Hej hej

Jag är oxå nybörjare och klättrar på salveo. :) (Ungefär samma kroppsförhållanden oxå).

Har rullande schema så kan lite när som. Är aboslut på så mycket och ofta som möjligt!

Hör av er!

/Camilla
 
Haha

Du låter intressant, bara för att du är så ivrig! Mitt namn är Nahom och jag söker också en klätterkompis på salveo. Är 22 år gammal kille och mycket ivrig att få komma igång. Maila mig på Nahom85@hotmail.com, om du fortfarande söker klätterkompisar.
 

Få Utsidans nyhetsbrev

  • Redaktionens lästips
  • Populära trådar
  • Aktuella pristävlingar
  • Direkt i din inkorg

Lästips