• Obs! Tänk på att om du lägger ut din epostadress eller telefonnummer i forumet finns risken att de snappas up och används för spambrev och dylikt. För att slippa detta kan du istället be intresserade att kontakta dig via funktionen "Skicka epost till..." som finns i menyn man får få man klickar på ditt namn vid foruminlägget.

Klätterkompis i Stockholm

Hej!

Jag letar efter en trevlig person som vill klättra med mig! Jag är 19 år och började klättra på Klätterverket för ca tre år sedan. Har tyvärr inte klättrat så mycket utomhus än. Har haft ett uppehåll på nästan ett år, var bland annat i Schweiz och åkte skidor, men är nu väldigt sugen på att börja igen! Tyvärr så är min klätterkompis inte hemma. Skulle vilja klättra två-tre gånger i veckan på Klätterverket. Är inte superduktig, men är ingen nybörjare heller. Hoppas jag, var ju som sagt ett tag sen jag klättrade... :)

Om du är intresserad, släng iväg ett mail till mig:
helene_parmback@hotmail.com
 
Hej! Jag heter Sandra, 17 år, har klättrat ett år och tränar seriöst. Jag har själv sökt klätterkompis på Verket ett tag, efter att min förre slutade. Men nu till sommaren är jag hellre ute, förrutom vid dåligt väder. Till nästa innesäsong kommer jag dock återigen leta klätterpartner så om du är intresserad då kan du väl höra av dig?
MVH Sandra
 
Klart vi kan klättra!

Hej!
Har klättrat i ca 4 år men iår har min klätter kompis flyttat upp till Sundsvall, så jag behöver någon ny att klättra med, kanske vi kna ta någon led någon gång ?
 

Få Utsidans nyhetsbrev

  • Redaktionens lästips
  • Populära trådar
  • Aktuella pristävlingar
  • Direkt i din inkorg

Lästips