• Obs! Tänk på att om du lägger ut din epostadress eller telefonnummer i forumet finns risken att de snappas up och används för spambrev och dylikt. För att slippa detta kan du istället be intresserade att kontakta dig via funktionen "Skicka epost till..." som finns i menyn man får få man klickar på ditt namn vid foruminlägget.

Klätterkompis Göteborg Klätterdomen

Hej! Då mina vänner ej klättrar och jag själv börjar bli trött på autobelayen eller att bouldra i ensamhet så söker jag nu en klätterkompis i Göteborg, gärna på Klätterdomen.

Varken kön, ålder eller erfarenhet spelar roll!ä, sålänge du gillar att klättra!
Jag är iaf 29 år, 170cm, ca 70kg.
Släng iväg ett sms till 0722045624
 
Tjena! Ser att de va ett tag sen du la ut detta inlägget. Jag hänger en del på domen och är också trött på autobelayen. Släng iväg ett sms eller nåt så klättrar vi lite vetja! Mvh Simon 0737-791583
 

Aktuellt

På två hjul genom Karelen: Grusvägar, bastur och möten för livet

Två irländska cyklister reser till finska Karelen för att utforska områdets “grå guld” – alla övergivna, slingrande grusvägar.

Upplev Halmstads kust: Vandra Prins Bertils stig

Leden som på 18 kilometer förenar stadspuls, rogivande natur och slående vyer över havet.

Månadens fråga: Hösten är här – vad lockar mest?

Är hösten en tid för svampplockning runt knuten – eller lockar äventyren? Vi tar pulsen på Friluftssverige hösten 2025.

Vinn bästsäljande Caldera 8 från Brooks!

Ta chansen att vinna höstens nya löparskor – lika perfekta för dagliga terrängpass som för ultramaraton.

Få Utsidans nyhetsbrev

  • Redaktionens lästips
  • Populära trådar
  • Aktuella pristävlingar
  • Direkt i din inkorg

Lästips