Friluftsland - någon som har erfarenhet?

Någon som har beställt saker därifrån och vet om det fungerar bra ?

Framförallt kanske. Någon som vet om de har bra service om det inte fungerar bra ?

Mvh / Johannes
 
Har handlat där några gånger men eftersom de inte erbjuder (ändrat nu kanske?) faktura brukar det bli andra ställen. Webbshoppen tycker jag brukar vara svårnavigerad och långsam. Har inte haft någon retur, reklamation eller serviceärende.
 

Aktuellt

Skidbranschens kamp mot klockan – hållbarhetsarbetet skalas upp

Skidbranschen är hotad av klimatförändringarna. Nu vill de agera – tillsammans. Utsidan rapporterar från branschmässan Prowinter i Bolzano, Italien.

Mer natur på kortare tid – därför väljer allt fler speed hiking

Vinn "Sarek: en biografi" av Claes Grundsten!

Författaren, fotografen och Utsidan-bloggaren Claes Grundsten har skrivit en bok om sin långa relation till Sarek. Här har du chansen att vinna den!

Starta din egen blogg på Utsidan!

Vill du nå ut med dina äventyr till över hundra tusen friluftsintresserade? Börja blogga på Utsidan! Här hittar du en guide över hur du kommer igång.
Tack för svaren och kul att det är positivt. När jag nu skulle lägga min order så hade rean tagit slut på jackan i fråga så nu får jag tänka om... Igen :D

Mvh / Johannes
 

Lästips

Alltid
gratis!
Bli medlem!

Var med i Sveriges största outdoor-community och få Månadens Utsidan.