www.tierra.se

Status
Ej öppen för ytterligare svar.
Tjena, återigen till syfte att avreagera mig... :)

Är jag helt tokigt svårtflirtad och/eller korkad? (Svara inte på den är du snäll, det är retorik nu...) Eller är det så att marknadsföringsfolket på Tierra gått vilse i sina egna vara-ute-i-naturen-drömmar? (Den får du gärna svara på, fortfarande retorik....)

Jag vill kolla på ett par byxor.
De vill att jag instället skall klicka runt på en site med bilder från "berget". En kass idé "i min bok"!

Komfort-Lätt-Martin, du brukar väl ha ett par sköna käpphästar här. Sitt upp och rid en sväng är du go!

Jo, det kan vara så att jag missat den förlösande knappen som tar mig direkt till brallorna. Men jag vill inte leta efter den knappen när jag vill titta på byxor! Leka lekar gör jag hellre någon annanstans än på Tierras site.

Brallor från Tierra till mig? Ingen aning!
Tack för ordet.
 

avslutad210712

Gäst
Måste säga att sidan i sin enkla utformning är genialisk......................
 
Månadens produkt: Ergo Grip Enduro från Hestra
Rätt handskar kan göra stor skillnad under cyklingen. Ta chansen att tävla om lätta och bekväma Ergo Grip Enduro D3O från Hestra.
Instämmer helt att sidan är sjukt jobbig att navigera på, tar löjligt lång tid att hitta nåt. Tänkte skriva ett inlägg här igår när jag varit inne på sidan men orkade inte lägga nån energi på det då.
Hoppas de gör om den igen.
 

Aktuellt

Vandra säkert i värmeböljan

Vandra säkert i värmeböljan
Sommarvandringar står på schemat för många, men värmen ökar risken för både vätskebrist och värmeslag. Med rätt planering kan du njuta av turen.

Upprop för friluftslivet inför valet

Upprop för friluftslivet inför valet
Tycker du att friluftsliv, natur och allemansrätt är viktiga frågor inom politiken? Skriv under Svenskt Friluftslivs upprop!

Kämpargård: ”Södra Småland är fantastiskt att vandra i”

Kämpargård: ”Södra Småland är fantastiskt att vandra i”
I nya boken Vandra i södra Småland guidar Niklas Kämpargård till 48 turer genom skogar, sjölandskap, myrar och kulturbygder.

”Hur öppnar vi upp naturen för fler – och varför?”

”Hur öppnar vi upp naturen för fler – och varför?”
Utsidans redaktör Gabriel Arthur besöker Sveriges största friluftsfestival – och får med sig viktiga insikter hem.
Status
Ej öppen för ytterligare svar.

Lästips

Upptäck

Alltid
gratis!
Bli medlem!

Var med i Sveriges största outdoor-community och få Månadens Utsidan.