NAMNLISTA-CAMP MOLLOY

Ha ha, ja inte hade tittarsiffrorna ökat då.
Tycker camp malloy var bland det bästa som hänt TV på åratal. Även om det fanns några deltagare som man inte riktigt fattade hur de kom med.

/admir
 
Månadens produkt: Ergo Grip Enduro från Hestra
Rätt handskar kan göra stor skillnad under cyklingen. Ta chansen att tävla om lätta och bekväma Ergo Grip Enduro D3O från Hestra.
Re: Namnlista-Camp molloy

fibbla; sa:
Vi som skriver under detta inlägget önskar en dokusåpa som inte är som alla andra. Vi vill ha rättvisa, hårda tävlingar och inte massa socialt skitsnack vid sidan om. Om tv4 väljer att fortsätta med Camp Molloy eller inte är upp till dem, men Vi önskar i alla fall se något liknande i fortsättningen.

mer multisport åt folket!

undertecknat Filip Däldehög



UNDERTECKNAR OXÅ!!! =)
 

Aktuellt

Kämpargård: ”Södra Småland är fantastiskt att vandra i”

Kämpargård: ”Södra Småland är fantastiskt att vandra i”
I nya boken Vandra i södra Småland guidar Niklas Kämpargård till 48 turer genom skogar, sjölandskap, myrar och kulturbygder.

Upprop för friluftslivet inför valet

Upprop för friluftslivet inför valet
Tycker du att friluftsliv, natur och allemansrätt är viktiga frågor inom politiken? Skriv under Svenskt Friluftslivs upprop!

”Hur öppnar vi upp naturen för fler – och varför?”

”Hur öppnar vi upp naturen för fler – och varför?”
Utsidans redaktör Gabriel Arthur besöker Sveriges största friluftsfestival – och får med sig viktiga insikter hem.

Paddling i Muminfamiljens farvatten

Paddling i Muminfamiljens farvatten
Pellinge övärld och ön Klovharun inspirerade Tove Jansson. Förra sommaren paddlade Henrik Witt äntligen dit i kajak.
en riktig tävling

Håller med, mer multisport åt folket!

En riktigt hård och lång tävling där ingen blir utröstad, utan det är frivilligt att ge upp.
 
JA! Men HUR?

Instämmer!
Och hur vill ni att nästa års Camp Molloy ska se ut? Hårdare eller lättare tävlingar? Samma eller nya grenar? Australien eller Trillevallen? Lag eller individuellt?

Inväntar med spänning alla nya uppkast!
 
Jag vill att det skall vara med utrustning o tuffa prylar.. Sen hårdare tävlingar och längre strapatser kanske strapatser som varar i flera dagar.

// johan
 

Lästips

Upptäck

Alltid
gratis!
Bli medlem!

Var med i Sveriges största outdoor-community och få Månadens Utsidan.