• Obs! Tänk på att om du lägger ut din epostadress eller telefonnummer i forumet finns risken att de snappas up och används för spambrev och dylikt. För att slippa detta kan du istället be intresserade att kontakta dig via funktionen "Skicka epost till..." som finns i menyn man får få man klickar på ditt namn vid foruminlägget.

Klätterkompis Sthlm

Har precis gått nybörjarkurs i klättring och tänkte försöka klättra en gång i veckan till att börja med. Innan kursen har jag testat att klättra utomhus ett par gånger, men annars så är det dåligt med klättererfarenhet. Söker klätterkompisar att klättra med inomhus i vinter. Maila mig på nina_sthlm98@hotmail.com
 
Hmm.. ditt inlägg är ju ganska gammalt och det va ett tag sen du loggade in sist. Hursomhelst så har jag just gått grundkurs och behöver klätterkompis. Kommer att träna på Salveo 1-3 gånger i veckan. Vardagar efter 17.00 och helger.
 
Klätterkompisar kan man aldrig få för många av...Så hör av dig till mig på mailadressen nina_sthlm98@hotmail.com!
 

Få Utsidans nyhetsbrev

  • Redaktionens lästips
  • Populära trådar
  • Aktuella pristävlingar
  • Direkt i din inkorg

Lästips