Hur läser jag meddelanden?

talthoff

Forumvärd
Aaaa... nu ser jag.

Ditt medelande innehåller inget subject/ämne ....

Men om du klickar "mellan" brevikonen och avsändarnamnet så borde du "hamna" rätt, för mig funkar det "ändå" i IE7.

Clindh ....bugg.

-Thomas
 
Klassiskt problem i många forum, den lösning som jag tycker är vettigast är att göra hela raden klickbar (då kan man till nöds klicka på datumet, för ett sånt brukar det vara svårt att undvika).
 

talthoff

Forumvärd
Det var så det fungerade ....men det "såg man inte" i webbläsaren ...

Numera står det "(inget ämne") som blir understruket ...om medelandet inte har något ämne.


-Thomas
 

Aktuellt

Nytt avsnitt: vad kan friluftslivet lära av idrotten?

Nytt avsnitt: vad kan friluftslivet lära av idrotten?
Kan naturområden gynnas genom att talas om likt idrottsanläggningar? Det och mycket mer diskuteras i det senaste avsnittet av Outdoor & Friluftsliv!

Mer natur på kortare tid – därför väljer allt fler speed hiking

Mer natur på kortare tid – därför väljer allt fler speed hiking

Utsidan blir mediapartner till Outdoor Festival STHLM

En stor tältkåta med många människor samlade runt
Den 23–24 maj 2026 samlas friluftsintresserade på Djurgården i Stockholm. Som Plus‑medlem kan du boka festivalens äventyrspass gratis!

Vinn skidstavar från Akka!

Vinn skidstavar från Akka!
Ta chansen att uttrycka din personliga stil i slalombacken. Vi tävlar ut två par av unika skidstavar från det nya, svenska varumärket Akka!

Lästips

Alltid
gratis!
Bli medlem!

Var med i Sveriges största outdoor-community och få Månadens Utsidan.