Testare sökes till ny app för fågelskådare

Hej,

Jag (som privatperson) håller på att utveckla en ny app för fågelskådare. Tanken är att det är en klassisk krysslista men att man även kan lägga in foto samt se sina vänners nya obs i ett facebook liknande flöde.

Jag har en första test-version ute för Android nu och skulle gärna vilja ha feedback på vad ni tycker. För att vara med och testa appen klicka på följande länk så kommer ni till android play och kan anmäla er som testare för appen.


Tack på förhand, Peter Fredriksson
 
Skärmdump nedan. Ja Android.

Thure

Screenshot_20240807_183048_Google Play Store.jpg
 
Tack Thure. Det var jag som missförstått hur det fungerade. Jag behöver lägga till er i en lista av användare. Skicka mig ett privat meddelande så lägger jag till er.
 

Aktuellt

På turskidor mellan stugor – ny bok guidar till svenska fjällen

I över 30 år har Oskar Karlin skidat mellan stugor i den svenska fjällvärlden. Nu har han samlat kunskaper, råd och tips i en 400 sidor tjock bok.

Upplev Halmstads kust: Vandra Prins Bertils stig

Leden som på 18 kilometer förenar stadspuls, rogivande natur och slående vyer över havet.

Vinn ”Turskidåkning” av Oskar Karlin!

Med sin nya bok vill Oskar Karlin inspirera fler att upptäcka den svenska fjällvärlden på turskidor. Här har du chansen att vinna boken!

”När isen ligger i skärgården släpper jag allt”

I mitten av november lade sig de första skridskoisarna i Stockholm. Vi har pratat med Pamina Falck, kommunikationsansvarig på SSSK, om säsongstarten.

Få Utsidans nyhetsbrev

  • Redaktionens lästips
  • Populära trådar
  • Aktuella pristävlingar
  • Direkt i din inkorg

Lästips