Kropp & Äventyr

Hej alla klättersugna!
Var på en suverän kurs men Göran Kropps ftg - Kropp & Äventyr i helgen! www.letsbuyit.com förmedlar dessa kurser med ett jättebra pris! Kursupplägget och instruktörerna var suveräna! LetsBuyIt.com ska lägga upp fler kurser under sommaren så det är verkligen att rekommendera - klättra in på www.letsbuyit.com och håll utkik!
 
kroppaventyr.se

Föreslår istället att gå in på Görans hemsida. Där står
lite om vad kurserna omfattar och när de är planerade, finns också telefonnummer att ringa om man vill fråga eller boka. Jag har för mig att Paul håller i det så fråga efter honom (inte helt säker).


/Marcus
 

Aktuellt

”Allt började i Sarek”: Möt vår nya bloggare Claes Grundsten

Sveriges kanske mest kände naturfotograf berättar om sina drivkrafter, hur det är att arbeta som fotograf i dag och om kärleken till Sarek.

Upplev Halmstads kust: Vandra Prins Bertils stig

Leden som på 18 kilometer förenar stadspuls, rogivande natur och slående vyer över havet.

Vinn bästsäljande Caldera 8 från Brooks!

Ta chansen att vinna höstens nya löparskor – lika perfekta för dagliga terrängpass som för ultramaraton.

Härlig låglandsvandring: 10 nya svenska leder att utforska

Varje år tillkommer vandringsleder runt om i landet – med nya vyer och äventyr. Här är tio favoriter utanför fjällvärlden!

Få Utsidans nyhetsbrev

  • Redaktionens lästips
  • Populära trådar
  • Aktuella pristävlingar
  • Direkt i din inkorg

Lästips