• Obs! Tänk på att om du lägger ut din epostadress eller telefonnummer i forumet finns risken att de snappas up och används för spambrev och dylikt. För att slippa detta kan du istället be intresserade att kontakta dig via funktionen "Skicka epost till..." som finns i menyn man får få man klickar på ditt namn vid foruminlägget.

Klätterpartner sökes över sommaren.

Hej,

jag letar efter en klätterkompis i Stockholm för små och stora äventyr under sommaren. Flyttar till Argentina i höst så jag kommer försvinna definitivt någon gång i september. Är framförallt intresserad av klättring utomhus och då under helger främst, det bästa är att vara ute tidigt en julimorgon då solen börjar värma...*suck*

Tjej eller kille spelar ingen som helst roll.

Har efter uppehåll halkat ned på nybörjarnivå igen, så du bör vara inte vara för skarp för då kommer du att tröttna och dumpa mig!

Stef

incrediblesnowman@gmail.com
 

Få Utsidans nyhetsbrev

  • Redaktionens lästips
  • Populära trådar
  • Aktuella pristävlingar
  • Direkt i din inkorg

Lästips