• Obs! Tänk på att om du lägger ut din epostadress eller telefonnummer i forumet finns risken att de snappas up och används för spambrev och dylikt. För att slippa detta kan du istället be intresserade att kontakta dig via funktionen "Skicka epost till..." som finns i menyn man får få man klickar på ditt namn vid foruminlägget.

Klätterkompis utomhus Sthlm grad 4

Hej, jag är nybörjare och leder grad 4 på klippa. Skulle behöva klättra mer och undrar om det finns någon som har intresse att hänga på ibland? Framförallt i augusti och september.

Jag har en dotter på 4 år som älskar att klättra (hon klättrar grad 3). Så antingen med eller utan barn funkar för mig.

det är bara att mejla: fredrik.reuterhall@comhem.se

/Fredrik
 
klätterkompisar...

kan man aldrig få för många av...eller hur? jag har också barn...fler som har...men oavsett...mitt förslag...häggsta imorron torsdag...sms till 0762690200 kram anna
 
Sry att jag inte har svarat, är på semester med mkt knackigt internet. Är tillbaka nästa vecka. Jag glömde tillägga att jag söker klätterkompisar under augusti och de två första veckorna i september på dagtid, mellan 8-14 typ....Hoppas det finns någon därute!

/Fredrik
 

Få Utsidans nyhetsbrev

  • Redaktionens lästips
  • Populära trådar
  • Aktuella pristävlingar
  • Direkt i din inkorg

Lästips