• Obs! Tänk på att om du lägger ut din epostadress eller telefonnummer i forumet finns risken att de snappas up och används för spambrev och dylikt. För att slippa detta kan du istället be intresserade att kontakta dig via funktionen "Skicka epost till..." som finns i menyn man får få man klickar på ditt namn vid foruminlägget.

Klätterkompis i Sundsvallsområdet

Hej!

Jag är en veckopandlande göteborgare som jobbar i Torpshammar. Jag söker en klätterkompis att primärt repa litet med på Grönborg (heter det så?) någon kväll i veckan. Kanske också litet trad till våren då snön försvunnit och solen kommit tillbaka.

Jag värmer upp på 4:eek:r, klättrar på 5:eek:r och utmanar mig med 6:eek:r. Du får vara hur bra eller dålig du vill - bara du står ut med min nivå.

Ha D!
 

Få Utsidans nyhetsbrev

  • Redaktionens lästips
  • Populära trådar
  • Aktuella pristävlingar
  • Direkt i din inkorg

Lästips