• Obs! Tänk på att om du lägger ut din epostadress eller telefonnummer i forumet finns risken att de snappas up och används för spambrev och dylikt. För att slippa detta kan du istället be intresserade att kontakta dig via funktionen "Skicka epost till..." som finns i menyn man får få man klickar på ditt namn vid foruminlägget.

Vandring i Delsjöområdet den 6 juni (Göteborg)

Phuu....vilken tur.
Jag är inte så hemma runt sjön, men är det P-plats förbi Delsjökolonien som menas då? Vill ju inte vänta på fel P-plats.
 
Hej Morgan

Ser att jag behöver göra ett förtydligande. Jag tänker mig parkeringen vid badplatsen Delsjön den långa backen som går upp från Delsjövägen (vid gamla TV-huset). Fortsätt förbi Delsjökolonien backen fortsätter en bit till.

hälsningar Gill
 
Hej Jenny

Jag ser att jag förklarade mig lite otydligt var vi skulle träffas. Delsjöns parkering (som jag tänker på) är den längst upp vid badplatsen backen som går upp från Delsjövägen (vid gamla TV-huset) förbi Delsjökolonien.

hälsningar
Gill
 

Få Utsidans nyhetsbrev

  • Redaktionens lästips
  • Populära trådar
  • Aktuella pristävlingar
  • Direkt i din inkorg

Lästips