• Obs! Tänk på att om du lägger ut din epostadress eller telefonnummer i forumet finns risken att de snappas up och används för spambrev och dylikt. För att slippa detta kan du istället be intresserade att kontakta dig via funktionen "Skicka epost till..." som finns i menyn man får få man klickar på ditt namn vid foruminlägget.

Söker 18-årig vän att dela mina interessen med!

Jag är en 18-årig tjej i västerbotten som söker en jämnårig vän att dela mina interessen med.

Min familj har en stuga i Ammarnäs, där vi är så mycket vi bara hinner. Jag älskar att fjällvandra och åka längdskidor, både på elljusspåret och på fjället. Slalom är ju inte heller fel :D
Rider både "vanlig häst" och islandshäst.
Har nyligen tagit jägarexamen. Jagar främst ripa, men också övrig skogsfågel och älg.
Vill påpeka att jag inte är skogs-fanatiker, utan går gärna på shoppingrunda eller till umeå open eller likande konserer.
Har ett år kvar på gymnasiet (läser NV) och har sedan tänkt att sticka ut någonstans i värdlen och sammla erfarenheter och minnen (sammt ev. pojkvänn :p).
 

Få Utsidans nyhetsbrev

  • Redaktionens lästips
  • Populära trådar
  • Aktuella pristävlingar
  • Direkt i din inkorg

Lästips