Recensioner/Utrustning/Övrigt/Klockor

Hej,
går jag hela klickandet ner till "Klockor" i recensionsbanken står det att det finns 1 recension, men det syns ingen. Och jag vet att jag lagt in en. Som man hittar via "Nya recensioner" (Suunto Lumi). Och då ligger det ytterligare en nivå, "Suunto", under "Klockor". Stegar man upp en nivå härifrån så blir recensionen osynlig igen.

(Antar att ni har ett pyssel som inte är högprio att lägga in gamla recensioner under nya rubriker, jag förstår er! Ser att det finns en hel del andra klockor, t ex.)
 
Senast ändrad:
Klockor

Klockor är ett kul ämne, För info om just suunto klockor som du efterfråga rekomenderar jag dig att söka efter suunto klockor på någon infosite.
 

Lästips

Europas okända pärlor – 10 vandringar bortom turiststråken

Sugen på att packa väskan och vandra utanför Sverige? Då är den här listan för dig!

Stabil sikt för skarpa naturupplevelser – Nikons nya kikare lyfter blicken

STABILIZED S ger stadig bild i varje ögonblick. Skarp optik, låg vikt och lång batteritid gör dig redo att se mer.

Vinn skor och startplatser till Merrell Göteborg Trailrun för två!

Delta i Göteborgs stora trailfest den 6 september! Nu har du chansen att vinna både startplatser och nya MTL ADAPT från Merrell åt dig och en vän.

Prisade prylar: här är vinnarna av Scandinavian Outdoor Award

Bland de vinnande produkterna finns bland annat en slittålig lättviktsryggsäck och en designklassiker i rostfritt stål.
Här på detta foumet tänkte jag att man kanske kunde tipsa om klocka för den riktiga äventyraren. Jag tänker på Breitling Emergency som är en klocka som - ifall man råkar illa ut sänder en nödsignal upp till 300 kilometer. Har för mig att Breitling Emergency faktiskt räddat piloters liv efter att de har störtat. En klocka som kan vara bra att ha med sig ifall man ska långt ut i vildmarken med andra ord ;) Tyvärr kostar den en halv förmögenhet men för den som har råd så. :)
 

Få Utsidans nyhetsbrev

  • Redaktionens lästips
  • Populära trådar
  • Aktuella pristävlingar
  • Direkt i din inkorg

Lästips