• Obs! Tänk på att om du lägger ut din epostadress eller telefonnummer i forumet finns risken att de snappas up och används för spambrev och dylikt. För att slippa detta kan du istället be intresserade att kontakta dig via funktionen "Skicka epost till..." som finns i menyn man får få man klickar på ditt namn vid foruminlägget.

Paddling vecka 32 i Gbg skärgård?

Hej

Vecka 32 är min sista semestervecka och jag är sugen på att dra ut och paddla i Gbg skärgård,
paddlat tre sommrar i rad, dock mest i åar, hade vart kul med lite mer havspaddling.

Tänkte hyra av Point65 vid Lilla bommen (smidigt eftersom jag inte har bil) men är öppen för andra förslag. Nån som är sugen och är sjukt trevlig? Hör av er!

Våga mer, vinn mer!
 
Synd, v32 var min sista vecka till jag bestämde mig för att korta av den och börja jobba igen. Börjar imorgon onsdag. Däremot är jag intresserad av att paddla lite mer i skärgården men det får då bli mer på helger, kvällar eller så.
 

Få Utsidans nyhetsbrev

  • Redaktionens lästips
  • Populära trådar
  • Aktuella pristävlingar
  • Direkt i din inkorg

Lästips