• Obs! Tänk på att om du lägger ut din epostadress eller telefonnummer i forumet finns risken att de snappas up och används för spambrev och dylikt. För att slippa detta kan du istället be intresserade att kontakta dig via funktionen "Skicka epost till..." som finns i menyn man får få man klickar på ditt namn vid foruminlägget.

Äventyrskille i nordvästskåne sökes

Tjena.

Har tröttnat på att göra allt själv så jag söker en kille med stabilt förhållande mellan 30 och 40 år för äventyr runt husknuten och på veckoturer.

Gillar kajakpaddling i åar och sjöar eller varför inte en vintertur runt Kullen, cykla MTB i skog och mark, typ Kust till Kust, vandring, löpning m.m.

Gillar inte datorer, dataspel, snack om vilken växel som är bäst eller skillnaden mellan 32 och 34 kuggar på kasetten bak, SÅPOR eller jobbsnack.

Jag själv gillar att vara ute för naturupplevelsen och äventyrets skull, regn blåst och kylan är inget som hindrar att man är ute.

Jag har 2 st kajaker så det går bra att låna den ena men den som hör av sig ska ha en egen MTB då det är det jag håller på med mest.

Stefan Andersson
 

Få Utsidans nyhetsbrev

  • Redaktionens lästips
  • Populära trådar
  • Aktuella pristävlingar
  • Direkt i din inkorg

Lästips