Nytt i butiken

Filmen "Jag paddlar". I butiken finns också böcker, tidningsprenumerationer och medlemskap att köpa.

Av: ulindh

Filmen "Jag paddlar", visar alla de moment en paddlare bör behärska för att färdas säkert, behagligt och effektivt. I butiken finns också böcker, tidningsprenumerationer och medlemskap att köpa.

Till butiken!

Logga in för att kommentera
Bli medlem
Glömt namn/lösen?

Läs mer

Skidbranschen är hotad av klimatförändringarna. Nu vill de agera – tillsammans. Utsidan rapporterar från branschmässan Prowinter i Bolzano, Italien.
Vill du nå ut med dina äventyr till över hundra tusen friluftsintresserade? Börja blogga på Utsidan! Här hittar du en guide över hur du kommer igång.
Författaren, fotografen och Utsidan-bloggaren Claes Grundsten har skrivit en bok om sin långa relation till Sarek. Här har du chansen att vinna den!
Tim Marklowski vill utmana bilden av de stora outdoor-äventyren. Under 2025 gjorde han flera extrema turer – med minimala CO2-utsläpp.
Vi tävlar ut två härliga vinstpaket med två par handskar vardera: ett i juniorstorlek och ett par av Hestras populäraste skidhandske i vuxenstorlek.

Lästips

Alltid
gratis!
Bli medlem!

Var med i Sveriges största outdoor-community och få Månadens Utsidan.