• Obs! Tänk på att om du lägger ut din epostadress eller telefonnummer i forumet finns risken att de snappas up och används för spambrev och dylikt. För att slippa detta kan du istället be intresserade att kontakta dig via funktionen "Skicka epost till..." som finns i menyn man får få man klickar på ditt namn vid foruminlägget.

isklättring & bouldering

Är en äventyrlig tjej på 19 år som söker folk att klättra med. (Bor för tillfället i Uppsalaområdet) Jag är sugen på att gå en kurs i isklättring, & det vore underbart att dra iväg & boludra lite, t.ex. på Gotland!

Hör av dig!!
 
Klättra

Tja!

Om du inte har någon att klättra med så hör av dig på mitt mail så klättrar vi på Stallet någon gång.
Klättrar där ca 3ggr per vecka, bästa väggen i stan(Uppsala).

Hörs/Olof
 
Månadens produkt: Trangia Nest
De nya tallrikarna, skålarna och muggarna packas smidigt och kompakt ihop med Trangias klassiska kök. Ta chansen att vinna och testa serien!

Lästips

Upptäck

Alltid
gratis!
Bli medlem!

Var med i Sveriges största outdoor-community och få Månadens Utsidan.