Boka en egen upplevelse eller ge bort en!

En upplevelse är något alldeles speciellt, något man minns länge och något man delar. Därför får du som är brons och silvermedlem just nu hela 15% rabatt på alla upplevelser hos Greatdays! Så passa på att överraska någon du tycker extra mycket om. Erbjudandet gäller till 31 mars 2009.

Av: admin

 


En upplevelse är något alldeles speciellt, något man minns länge och något man delar. Därför får du som är brons och silvermedlem just nu hela 15% rabatt på alla upplevelser hos Greatdays! Så passa på att överraska någon du tycker extra mycket om eller ge dig själv en trevlig upplevelse. Erbjudandet gäller till 31 mars 2009, använd koden nedan. Boka hos: Greatdays

Du är ej inloggad. För att få rabattkoden måste du vara Brons- eller Silvermedlem, samt inloggad.
- registrera dig och uppgradera sedan medlemskapet .
- logga in

Vinn ballongflyg för två hos Greatdays

Utsidans medlemmar blir bara bättre och bättre på att förmedla erfarenheter och upplevelser och även att dokumentera dem med härliga foton här på siten. Nu har ni chansen att vinna ballongflyg för två genom att berätta i ord och bild om en upplevelse köpt från Greatdays, lätt som en plätt. Kameran har du ju redan med dig, så det enda du behöver göra är att sätta lite text till dina foton eller filmer. Kort, långt, roligt, känslosamt, sakligt, beskrivande... du väljer själv!

Skicka ditt bidrag till info@greatdays.se och döp mailet till "Bidrag till Utsidans tävling". Slutgiltigt datum för tävlingen är 1 november 2009 men skicka in ditt bidrag så snart du kan eftersom vi varje kvartal lottar ut presentkort värde 200 kr bland de inskickade bidragen.

De inskickade bidragen kommer att publiceras på www.greatdays.se och www.utsidan.se . Greatdays AB och Utsidan förbehåller sig rätten att använda materialet i marknadsföringssyfte, bilder och text kommer ej att visas separat eller ur sitt sammanhang. Endast bidrag som skickas digitalt kommer att accepteras.

Juryn består av Greatdays samt Utsidan. Juryns beslut är slutgiltigt och kan ej överklagas.


 

 

 

Logga in för att kommentera
Bli medlem
Glömt namn/lösen?

Läs mer

Hur tänker du om höga temperaturer väntar under din planerade långtur: genomför vandringen, planerar om – eller ställer in?
Helgelandskusten räknas till världens främsta destinationer för havskajak. Här är tio höjdpunkter för dig som vill utforska den norska kustskatten.
Utsidans redaktion tipsar om fem bloggar och forumtrådar som får oss att längta efter att färdas fram på vattenytan.
Utsidan mötte upp Michaela och Jiří Dolan under deras Stockholmsbesök, och plockade skräp på ett lite annorlunda sätt – från kajak.
Bland de vinnande produkterna finns bland annat en slittålig lättviktsryggsäck och en designklassiker i rostfritt stål.

Få Utsidans nyhetsbrev

  • Redaktionens lästips
  • Populära trådar
  • Aktuella pristävlingar
  • Direkt i din inkorg

Lästips