• Obs! Tänk på att om du lägger ut din epostadress eller telefonnummer i forumet finns risken att de snappas up och används för spambrev och dylikt. För att slippa detta kan du istället be intresserade att kontakta dig via funktionen "Skicka epost till..." som finns i menyn man får få man klickar på ditt namn vid foruminlägget.

Klätterkompis Stockholm sökes

Hej!

Jag letar efter en klätterkompis i Stockholm för klättring på Telefonplan eller Södermalm. I första hand för hyfsat regelbunden (varje/varannan vecka) klättring inomhus. I framtiden eventuellt utomhusklättring.

Om mig: Man. 39 år. Välordnat liv, karriär osv. Mycket fysiskt aktiv. Bor i centrala Stockholm. Har grönt kort. Begränsad vana av klättring/vandring men har bestigit Galdhøpiggen, Kebnekaise.

Mina mål: klättra och ha kul! I framtiden toppar som typ Stetind.

Om dig: glad och trevlig. Resten löser sig :)
 

Få Utsidans nyhetsbrev

  • Redaktionens lästips
  • Populära trådar
  • Aktuella pristävlingar
  • Direkt i din inkorg

Lästips